Lizaki reklamowe są przykładem świetnego a zarazem nietypowego gadżetu promującego Państwa działalność. Niemalże każdy lubi lizaki za sprawą ich słodkiego i soczystego smaku, który budzi pozytywne skojarzenia związane z naszym dzieciństwem. Czy pamiętasz jeszcze te czasy, kiedy jeden zwykły lizak wywoływał na twarzy uśmiech a zarazem radość bycia dzieckiem, która trwała przez cały dzień?

Lizaki z logo

Lizaki z logo to bardzo pomysłowy i nietypowy gadżet marketingowy, który na pewno wyróżni markę lub produkt na tle konkurencji. Wielu osobom lizaki i ich słodki, soczysty smak przypomina beztroskie lata dzieciństwa. To niewielki drobiazg, który może sprawić, że klienci cieplej pomyślą o firmie, od której dostała ten niewielki przysmak.  Zapomnij o tradycyjnych ulotkach i banerach! Czas zaproponować swoim klientom i fanom lizaki w wielu kształtach i kolorach. Lizaki z logo Twojej firmy będą w naturalny i niezbyt nachalny sposób informowały każdego kto je dostanie o Państwa firmie! Super Słodyczą oferują lizaki z logo w dowolnym kolorze oraz możliwość druku loga.

Lizaki z nadrukiem

Lizaki z nadrukiem to dobra alternatywa dla ulotek i innych gadżetach reklamowych. Występują w zróżnicowanej kolorystyce i rozmiarach, dzięki czemu można tam umieścić dowolną informację, nazwę firmy, hasło reklamowe lub po prostu logo marki. Lizaki reklamowe z nadrukiem będą w naturalny i pyszny sposób informować klientów o firmie, od której je dostali. Dzięki różnym kształtom, każdy na pewno wybierze coś dla siebie.

Wyświetlanie 1–15 z 17 wyników