Czekoladki reklamowe z nadrukiem – prawdziwie mleczna i rozpływająca się w ustach czekolada to gwarancja udanego dnia. Niektórzy sądzą, że wystarczy zaledwie jedna kostka, aby ilość hormonu szczęścia wydzielanego do krwi znacznie się zwiększyła. Uczucie błogości przyniosą Państwu nasze wyselekcjonowane czekoladki firmowe. Czekoladki z dowolnym nadrukiem lub z logo firmy już zawsze będą przywodziły na myśl jedynie pozytywne z nią skojarzenia. Jest to jeden z najlepszych sposobów na to, aby czekoladki z nadrukiem stały się wizytówką twojej firmy.

Wyświetlanie 1–15 z 24 wyników

Czekoladki z napisem

Oferta skierowana jest zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Dla tych ostatnich idealnie sprawdzą się czekoladki z napisem, który może odzwierciedlać dowolne emocje czy uczucia. Na pewno mogą być one oryginalnym prezentem dla ukochanych osób. Czekoladki z nadrukiem wyrażają więcej niż tysiąc słów.

Mleczne, gorzkie czy białe czekolady reklamowe – każda z nich świetnie prezentuje się z naszymi nadrukami lub Twoim firmowym logo. Trwały i dobrze wykonany nadruk stanowić będzie idealne odwzorowanie Państwa potrzeb. Raz zamówione będą długo zachowywały świeżość oraz będą niezwykle łatwe w przechowywaniu. Czekoladki w drewnianych pudełkach to połączenie słodkości z elegancją. Zapraszamy!

Czekoladki w drewnianych pudełkach

Istnieje wiele sposobów aby pięknie zapakować czekoladki. Sklep internetowy Super Słodycze prezentuje eleganckie oraz tradycyjne rozwiązanie, są to drewniane pudełka. W zależności od wielkości mieszczą od kilku do kilkunastu czekoladek w jednym opakowaniu. Największą popularnością cieszą się bombonierki i szkatułki drewniane z klasą. Zamawiając czekoladki w drewnianych pudełkach projekt graficzny jest gratis, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Czekoladki w drewnianych pudełkach to połączenie słodkości z elegancją. Zapraszamy!