Cukierki reklamowe z nadrukiem to kolejna słodka i smakowita gama słodyczy oferowanych przez SuperSłodycze! Pyszne ciągnące krówki, twarde karmelki praz orzeźwiające miętusy to nieliczni reprezentanci tych rozpływających się w ustach smakołyków. Wykorzystane jako cukierki reklamowe z logo Twojej firmy stanowić mogą idealną okazję do wypromowania wybranego przedsiębiorstwa! Każdy kocha gadżety reklamowe, a gadżety reklamowe w postaci cukierków reklamowych to idealna, słodka wizytówka działalności. Łatwe w przechowywaniu oraz zachowujące świeżość ze względu na technikę wykonania będą odpowiednio służyć w promowaniu firmy!

Cukierki z logo firmy

Nie jest to jedyne zastosowanie naszych super cukierków, bowiem możecie Państwo wykazać się kreatywnością i wymyślić taki wzór graficzny etykietki, który sprosta nawet najbardziej nieoczekiwanym wymaganiom. Wykorzystane jako cukierki okolicznościowe na śluby czy urodziny będą wspaniałym gestem a zarazem podziękowaniem za przybycie na uroczystość!

Każde zamówienie realizowane jest przy użyciu cyfrowej technologii, zatem wzór jaki zostanie nadrukowany na zamówionym produkcie będzie solidny i trwały. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i dokonania wyboru spełniającego wszelkie założenia i oczekiwania!

Wyświetlanie 1–15 z 28 wyników